نام: مهراج محمدی

نام و نام خانوادگی : معراج محمدی
تاریخ تولد : 1353
..................................
مهراج‌ محمدی‌ از جمله‌ هنرمندانی‌ است‌ كه ‌توانسته‌ است‌ در مدت‌ زمان‌ كوتاهی‌ به‌ محبوبیت‌زیادی‌ دست‌ یابد. 

وی اصالتا سنندجی است اما خانواده او از سال‌ 1348 در تهران‌ زندگی‌می‌كنند .

پدرش " ایرج‌ محمدی " هفت‌سالگی‌ موسیقی‌ و نقاشی‌ را آغازكرد و بعدها كه‌ به‌ تهران‌ آمد به‌ تدریج‌ و بدون‌استاد ، كار نقاشی‌ را ادامه‌ داد و پس‌ از ازدواج نیز موسیقی‌ را به‌ طور جدی‌ دنبال‌ كرد.
وی معتقد است یك ‌استعداد ذاتی‌ در وجود مهراج‌ است‌، چرا كه‌ او ازدوران‌ بچگی‌ به‌ موسیقی‌ علاقه‌ داشت‌، در سن‌ 7یا 8 سالگی‌ او را نزد انوشیروان‌ روحانی‌ برده است تاپیانو بیاموزد، اما روحانی‌ گفت ‌: " هنوز برایش‌ زوداست ‌"
پس‌ از چند سال‌، زمانی‌ كه‌ مهراج‌ بزرگترشد، به‌ كلاسهای‌ موسیقی‌ رفت‌. در آن‌ زمان‌ پدرش نذركرده‌ بود كه‌ اولین‌ كار خود را با نام‌ علی‌ (ع‌) آغاز كند.


مهراج‌ در رشته‌ برق‌ و الكترونیك‌ تحصیل‌كرده‌ است‌ ، اما از آنجا كه‌ به‌ خوانندگی‌ علاقه‌مند بوده‌ ، به‌ این‌ حرفه‌ روی‌ آورده‌ است‌. 

او در ابتدای‌ كار با دوستش " فواد حجازی‌ " همراه بود .
تقریبا چهارسال‌ به‌ طور حرفه‌ای‌ در زمینه‌ موسیقی‌ پاپ‌ ایران‌ فعالیت‌ كرد و تاكنون‌ نیز سه كاست‌ به‌ نام‌های‌ " بی‌خیال‌ " و " بوسه‌ بر تیغ‌ " و " ایلا " را به ‌بازار عرضه‌ كرده‌ است‌. 
او در مورد آلبوم : " ایلا " می گوید : 
این‌ كار چهره‌ دیگری‌ از خوانندگی‌ من‌ را به‌ مردم‌ نشان‌ می‌دهد. برای‌ این‌ كه‌ هم‌ درتكنیك‌ خوانندگی‌ام‌ و هم‌ در انتخاب‌ شعرها وفضای‌ موسیقی‌، تغییرات‌ فاحشی‌ با آثار قبلی‌ام‌می‌بینید. 
موسیقی‌ این‌ آلبوم‌ و تنظیم‌ آن‌ براساس‌سبك‌ و سیاق‌ روز دنیاست‌، در ایلا هر كدام‌ ازشعرها قصه‌ خاص‌ خودش‌ را دارد و در مجموع‌ مذهب‌ به‌ روایت‌ موسیقی‌ مدرن‌ و امروزی‌ است‌.


منبع : کلوب معراج محمدی


خرید و فروش اجناس دست دوم - اتومبیل و خودروی دست دوم، ماشین دست دوم، کتاب دست دوم، و لوازم منزل دست دوم

خبرهای ایرانیان خارج از کشور - مشاغل ایرانیان خارج
« آگهی ها »
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
NazIran.com
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره