نام: باهوش بار آوردن کودکان به زبان آدمیزاد

نویسنده : مارلن ترگ بریل
مترجم : هما مداح
.......................................
قطع : رقعی
تعداد صفحات: 368
نوع صحافی : نرم
زبان اصلی : انگلیسی
زبان کتاب : فارسی
شابک : 978-964-175-020-8
.......................................
درباره کتاب :
شاید شما هم این حقیقت را بدانید : تربیت کودکان در حال حاضر دشوارتر از هر زمان دیگری شده است. کودکان شما حق انتخاب های بسیار زیادی دارند، تکنولوژی های جدید و نیروهای خارجی ـ مانند رسانه ها ـ که از زمان نوزادی آن ها را بمباران کرده و برای کسب توجه آنان با شما رقابت می کنند. در چنین دنیای پر سرعت و پر رقابتی، مجبورید اولویت های پدر و مادری تان را خیلی زود مشخص کنید.
می دانید که می خواهید فرزندانی باهوش داشته باشید. فرزندانی می خواهید که بر هدفشان تمرکز کنند و به آن دست یابند؛ مهم نیست این هدف سرودن شعر باشد یا رفتن به دانشکده ی پزشکی. اما آیا از نقش خودتان هم در این فرایند خبر دارید؟
می‌‌توانید آن قدر برای بچه هایتان سخنرانی کنید تا از پا بیفتید. اما اگر فرزندانتان علاقه ای به موفقیت نداشته باشند، راه را تا پایان ادامه نمی‌دهند. پیامی که به فرزندتان می دهید، بیش از روبان های پر زرق و برق، ستاره‌های کاغذی و یادگاری های پیروزی آن ها را تشویق به موفقیت می کند. کار شما با خلق یک پیش زمینه‌ی ذهنی برای دستیابی به موفقیت آغاز می شود. این همان جایی است که باهوش بار آوردن کودکان به زبان آدمیزاد وارد میدان می شود. این کتاب توصیه هایی کلی برای پرورش بچه های باهوش در هر سنی به شما ارائه می‌دهد.
باهوش بار آوردن کودکان به زبان آدمیزاد به شما کمک می کند تا کودکانتان را تشویق به بلند پروازی و دستیابی به موفقیت در مدرسه، در میان دوستان یا در اجتماع بکنید. در این کتاب، پیشنهادهایی برای فرونشاندن نگرانی‌تان در مورد بچه‌ها، خاموش کردن خشمتان و در عین حال تربیت فرزندانی باهوش و راضی، خواهید یافت.
این کتاب کمک می کند نقش پدر و مادر را به خوبی انجام دهید. تربیت کودکان باهوش مستلزم فداکاری و کوشش پیوسته است، اما زیاد دغدغه نداشته باشید که بهترین والدین باشید، وگرنه نمی توانید از طی این مسیر در کنار فرزندتان لذت ببرید. برای موفقیت فرزندتان، تفریح کردن به اندازه دیگر فعالیت های مطرح شده در این کتاب اهمیت دارد.منبع : پرشین بوک


خرید و فروش اجناس دست دوم - اتومبیل و خودروی دست دوم، ماشین دست دوم، کتاب دست دوم، و لوازم منزل دست دوم

خبرهای ایرانیان خارج از کشور - مشاغل ایرانیان خارج
« آگهی ها »
خدمات تحصیلی میر
خدمات تحصیلی - پذیرش دانشجویی و اطلاعات مفید برای دانشجویان ایرانی در مالزی
NazIran.com
وبگاه سرگرمی - کلیپ روز، آهنگ و ترانه های ایرانی، لطیفه، طالع بینی و غیره